پارچه بلژیک انتقال ایرانی بازیکن فوتبال

پارچه: بلژیک انتقال ایرانی بازیکن فوتبال بازیکنان رامین رضاییان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی چین حساب‌های ایرانیان را مسدود کرد

به گزارش تسنیم، برنامه پایش شب گذشته به عنوان بستن حساب های ایرانیان در سه بانک چین پرداخت . در این برنامه عنوان شد که طی اطلاعاتی که از کارآفرین ها به دست رسی

چین حساب‌های ایرانیان را مسدود کرد

چین حساب های ایرانیان را مسدود کرد

عبارات مهم : برنامه

چین حساب های ایرانیان در بانک های ABC و ICBC و MERCHENT را مسدود کرده است .

به گزارش تسنیم، برنامه پایش شب گذشته به عنوان بستن حساب های ایرانیان در سه بانک چین پرداخت . در این برنامه عنوان شد که طی اطلاعاتی که از کارآفرین ها به دست رسیده چین در اقدامی بی سابقه یک به یک در حال مسدود کردن حساب های ایرانیان است ، علت این بانک ها جهت بستن حساب های ایرانیان در چین تحریم های بین المللی وضع شده است به وسیله آمریکا علیه ایرانیان است .

چین حساب‌های ایرانیان را مسدود کرد

در ادامه برنامه مجری برنامه با اعلام اینکه اگر ایرانیانی به همین علت حسابشان مسدود شده است به این برنامه اطلاع دهند که تعداد زیادی از مردم بستن حساب ها به وسیله بانک های چین را تائید کردند .

مهدی فرزانه بازرگان ایرانی از مشهد در پیامک خود گفته است : “من تو دو تا بانک متفاوت چین حساب دارم ولی یدونه رو مسدود کردن نمیدونم چجوریه”.

به گزارش تسنیم، برنامه پایش شب گذشته به عنوان بستن حساب های ایرانیان در سه بانک چین پرداخت . در این برنامه عنوان شد که طی اطلاعاتی که از کارآفرین ها به دست رسی

بیننده دیگری دراین باره گفته : تا الآن سه تا از حساب های من هم چینی ها مسدود کردن و این روند هنوز ادامه داره، جالبه بدونید چندین بار من رفتم چین ولی این مسئله داره پیچیده تر میشه”

“بانک ABC چین حساب منو مسدود که کرده هیچی با صحبت هایی که کردم گفتن که باید بیایی اینجا تکلیفش معلوم بشه حالا باید 5 میلیونم خرج کنم برم چین اینم از کار کردن با چینیا.!!!” این گفته یکی از فعالان اقتصادی تهرانی در مورد بستن حساب هایش در چین است .

واژه های کلیدی: برنامه | اقتصادی | ایرانیان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs