پارچه بلژیک انتقال ایرانی بازیکن فوتبال

پارچه: بلژیک انتقال ایرانی بازیکن فوتبال بازیکنان رامین رضاییان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث انتشار تصویرهای مستهجن از دختر 13ساله به وسیله خواستگار سمج 17ساله در اینترنت

روزنامه خراسان نوشت:وی گفت: دخترم 13 سال دارد و در مقطع راهنمایی تحصیل می کند. اگر چه دوست داشتم دخترم همواره در مسیر مدرسه حجاب کامل خودش را رعایت کند ولی هیچ

انتشار تصویرهای مستهجن از دختر 13ساله به وسیله خواستگار سمج 17ساله در فضای مجازی

عبارات مهم : مدرسه

مرد 40 ساله ای به علت ربودن دخترش به کلانتری سپاد مشهد مراجعه کرد.

روزنامه خراسان نوشت:وی گفت: دخترم 13 سال دارد و در مقطع راهنمایی تحصیل می کند. اگر چه دوست داشتم دخترم همواره در مسیر مدرسه حجاب کامل خودش را رعایت کند ولی هیچ وقت جهت این کار به او اصرار نمی کردم در واقع هنوز او را دختر کوچکی می پنداشتم که اگر کمی بزرگ تر شود خودش مسیر درست را گزینش می کند به همین علت شاید من هم در تربیت فرزندم غفلت کردم و راه و روش درست زندگی را به او نیاموختم.

دخترم با آن که کم سن بود ولی خواستگاران زیادی داشت که ما به هیچ کدام از آن ها پاسخ مثبت ندادیم تا این که حدود شش ماه قبل نوجوان 17 ساله ای در مسیر رفت و آمد به مدرسه سرراه دخترم سبز می شد و جهت او ایجاد مزاحمت می کرد. هنگامی که جهت خواستگاری به منزل ام آمدند، محترمانه به آن ها پاسخ منفی دادم. با این وجود آن ها دست بردار نبودند و حتی مادر آن پسر نیز مدام مزاحم دخترم می شد.

انتشار تصویرهای مستهجن از دختر 13ساله به وسیله خواستگار سمج 17ساله در اینترنت

وقتی متوجه شدم آن ها هر روز کار زشت خودشان را تکرار می کنند، به ناچار مدرسه دخترم را عوض کردم تا این عنوان موجب افت تحصیلی اش نشود ولی آن ها بازهم به مزاحمت هایشان ادامه دادند. هنگامی که ماجرای رفتارهای نامتعارف و خارج از عرف آن جوان در منزل ما پیچید،پسرانم ناراحت شدند و ترساندن کردند که اگر بار دیگر مزاحمتی جهت خواهرشان ایجاد شود او را تنبیه می کنند.

مرد 40 ساله ادامه داد: دخترم که این حرف ها را شنیده بود، از وحشت این که اتفاق تلخی رخ ندهد به منزل خواستگارش می رود تا آن ها را از عصبانی بودن برادرانش آگاه کند. ولی مادر آن پسر با حیله و نیرنگ دخترم را به داخل منزل می کشاند و دیگر به او اجازه خارج شدن از منزل را نمی دهد. از سوی دیگر ما که دلواپس دخترمان بودیم ماجرای گم شدن او را به پلیس گزارش دادیم و پیگیر عنوان شدیم.

روزنامه خراسان نوشت:وی گفت: دخترم 13 سال دارد و در مقطع راهنمایی تحصیل می کند. اگر چه دوست داشتم دخترم همواره در مسیر مدرسه حجاب کامل خودش را رعایت کند ولی هیچ

در همین حال، خواستگار دخترم که در جریان شکایت ما قرار گرفته بود او را به منزل یکی از دوستانش انتقال یافته و به زور و ترساندن تصویرهای زشت ای را از او ضبط کرده هست. آن ها بعد از گذشت 10 روز از این ماجرا دخترم را با چادر و پوشیه به دادگاه آورده و آن جا رها کرده اند. مدتی بعد هم تصویرهای زشتی را که از دخترم گرفته بودند در اینترنت انتشار دادند. دراین هنگام یکی از خواستگاران قدیمی دخترم که هنوز به او علاقه مند است این تصویرهای را دریافت کرده بود که آن ها را به ما نشان داد و ما را از ماجرا آگاه کرد. این گونه عده ای از احساسات و دلسوزی یک دختر 13 ساله سوء استفاده کرده اند .

واژه های کلیدی: مدرسه | انتشار | خواستگار | خواستگاری | انتشار تصویر | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs