پارچه بلژیک انتقال ایرانی بازیکن فوتبال

پارچه: بلژیک انتقال ایرانی بازیکن فوتبال بازیکنان رامین رضاییان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سامان گران‌ترین خواهد شد؟ ، آخرین اوضاع قدوس در لیگ سوئد

به گزارش خبرورزشی، درخشش قدوس در لیگ اروپا باعث شد مشتریان زیادی داشته باشد. هر روز اخبار تازه ای راجع به اوضاع این بازیکن به گوش می رسد ولی هنوز مسئولان استرسو

سامان گران‌ترین خواهد شد؟ ، آخرین اوضاع قدوس در لیگ سوئد

آخرین اوضاع قدوس در لیگ سوئد/ سامان گران ترین خواهد شد؟

عبارات مهم : آخرین

سامان قدوس مهاجم تیم ملی در آستانه حضور در کلوب جدیدی قرار دارد.

به گزارش خبرورزشی، درخشش قدوس در لیگ اروپا باعث شد مشتریان زیادی داشته باشد. هر روز اخبار تازه ای راجع به اوضاع این بازیکن به گوش می رسد ولی هنوز مسئولان استرسوندس اظهار نظر رسمی در این باره نکرده اند. قدوس همچنان در تعطیلات به سر می برد ولی آماده است تا به تیم جدیدی نقل مکان کند. سه کلوب انگلیسی یعنی وولورهمپتون، پارک رنجرز و فولام خواهان این بازیکن هستند. او از کلوب وردربرمن هم پیشنهاد دارد. گویا یک کلوب اسپانیایی هم خواهان جذب سامان شده است هست. قیمت رضایتنامه این بازیکن حدود ۵۰میلیون کرون اعلام شده است و به همین خاطر پروسه انتقال او به تأخیر افتاده است.

سامان گران‌ترین خواهد شد؟ ، آخرین اوضاع قدوس در لیگ سوئد

سامان قدوس راجع به آخرین شرایطش می گوید: «مدیربرنامه هایم با مسئولان کلوب استرسوندس در حال مذاکره هست. قطعاً یک تصمیم بسیار خوبی خواهیم گرفت.»

او راجع به جدایی اش از استرسوندس توضیح می دهد: «قطعاً جدایی از این کلوب جهت من خیلی سخت هست. نه به عنوان یک کلوب که به عنوان یک خانواده به استرسوندس نگاه می کنم. همه چیز در اینجا عالی است و تنها چیزی که واقعاً من را اذیت می کند سرمای شدید هست. (خنده)»

به گزارش خبرورزشی، درخشش قدوس در لیگ اروپا باعث شد مشتریان زیادی داشته باشد. هر روز اخبار تازه ای راجع به اوضاع این بازیکن به گوش می رسد ولی هنوز مسئولان استرسو

قدوس ادامه می دهد: «قطعاً دوست دارم به باشگاهی بروم که همین حس را آن جا هم داشته باشم. این برایم خیلی مهم هست. در این تصمیم گیری حساسیت خواهم داشت.»

نقل و انتقالات اروپا از امروز شروع می شود و ظرف هفته های آینده وظیفه این بازیکن مشخص می شود. در صورتی که این انتقال قطعی شود، سامان قدوس گران ترین بازیکن ایرانی خواهد شد چراکه رضایتنامه او نزدیک به ۲۵میلیارد تومان آب می خورد البته سردار آزمون هم پیش از این پیشنهادهای زیادی داشت ولی تمام آن ها را رد کرد. اگر او در تابستان امسال به کلوب دیگری می رفت، می توانست رکورد گران ترین بازیکن ایرانی را بشکند.

وضعیت مبهم سامان قدوس

استرسوندس سوئد به زودی باید در لیگ اروپا برابر آرسنال قرار گیرد و جدایی سه بازیکن کلیدی این تیم، تبدیل به بزرگترین نگرانی هواداران کلوب شده است هست. سامان قدوس، کن سما و سوتیریس بازیکن یونانی تیم در آستانه جدایی از کلوب هستند. جدایی این سه بازیکن کلیدی جهت هواداران استرسوندس بسیار دلواپس کننده است به همین علت در تلاش هستند تا نائو سونکو را از تیم آاک یونان، کلوب تازه مسعود شجاعی جذب کنند. نائو سابقه بازی در تیم های پایه سوئد را هم دارد. بدهید ترتیب اوضاع سامان هم فعلاً مبهم هست. کیندبرگ مدیرعامل استرسوندس هنوز پاسخی راجع به اوضاع سامان نداده است.

سامان گران‌ترین خواهد شد؟ ، آخرین اوضاع قدوس در لیگ سوئد

واژه های کلیدی: آخرین | اروپا | جدایی | بازیکن | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs